Hlavní myšlenka

Hlavní myšlenka

Myšlenka stavebnice mobilního rostoucího domu HalooHouse.

Nároky na velikost a umístění bydlení se stále mění. Rozměr domu je absolutní kritérium pro výpočet nákladů na stavbu.

Nechcete se zbytečně zadlužovat. Pak je řešení si zprvu pořídit malý dům (základní modul s koupelnou a kuchyní spojenou s obývacím pokojem) a postupně rozšiřovat podle možností a potřeby. I na malé ploše lze vytvořit plnohodnotné bydlení. Má to své výhody, můžete na novém pozemku žít hned a tvořit zahrádku, šetříte na provozních nákladech a bez stresu si buď sami přistavíte, nebo přikoupíte zimní zahradu, pracovnu, ateliér, dílnu, dětský pokoj, ložnici apod.

Základní modul je velikosti běžného nákladního kontejneru 2.5x3x6m, tedy lze kombinovat i s běžnými buňkami (například na sklep) a lehce převážet. Není třeba speciální povolení na nadměrný náklad. Moduly lze dovést všude tam, kam se dostane nákladní auto s délkou 8m a šířkou 2,6m.

Vnitřní uspořádání, velikost, tvar domu a možnosti rozšiřování projektujeme přímo pro klienta.  Projektujeme celý dům tak, aby k rozšiřování mohlo dojít i bez zásahu do již užívaných modulů.

Již není třeba se stěhovat a opouštět své vypiplané zahrádky a přátele jen pro potřebu většího nebo naopak menšího domu.