Levná verze

 

Levná verze

- mobilní stavby skládané ze samonosných dřevěných zateplených panelů (vhodné na menší zahradní mobilní domky, garsonky, kancelář, prodejní místo apod.). Lze ručně přenosit ve dvou lidech a poskládat i na místech, kam se nedostane technika.

Vyrobíme na zakázku lehce rozebíratelné, stěhovatelné domky z panelů - zateplené, s izolačními eurookny, teráskou, s přípravou na zelenou zatravněnou střechu. Panely tzn. umístění oken a dveří lze různě skládat a obměňovat, dle požadavků zákazníka jako u stavebnice.

 

Životnost střechy z EPDM folie je minimálně 50 let, poté stačí vyměnit krytinu nebo pokud je pokrytá zelení, tak životnost takové zatravněné střechy je stovky let. Ostatní je dle údržby jako jakákoli jiná dřevostavba, tedy s životností i stovky let.

 

Materiály můžeme různě kombinovat podle potřeby a dohody. Tlouštka stěn může být od 10 cm do 25cm a izolaci lze použít minerální vata, ovčí vlnu, hofatex a jiné...

 

ODHADNÍ CENY LEVNÝCH VERZÍ
stavba na klíč domu s vybavením (elektřina, voda, odpady, topení, koupelna, kuchyň apod.)     od 14.000 Kč za m2 podlahové plochy
 stavebnice uzavřené hrubé stavby     od 7.000 Kč za m2 podlahové plochy 

 


Například menší stavby, které můžeme téměř ihned dodat:

 

1.   11 m2 podlahové plochy zateplený domek ...120.000,-Kč

 

2.   Garsonka 18m2, rozebíratelný domek z jednotlivých zateplených panelů samonosných (tedy lze přenášet ručně ve dvou lidech).

Vybavení kuchyňka, kompostovací wc, sprchový kout.

12000 EUR. (299.000 Kč)

 

 

 

Větší stavby již jedině s nosnou konstrukcí a tedy na dohodě a konzultaci...

 

Petr Skořepa - Návrhy a stavby mobilních a soběstačných domů.

 

 

Mandalahouse.cz

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ceny platné k 1. 4. 2013.